Видалення вм’ятин без фарбування у Львові

Усунення вм’ятин без фарбування (англ. Paintless dent repair, або скорочено PDR) – це нова унікальна технологія кузовного ремонту, яка десятиліттями застосовується в світі, і нарешті з’явилася в Україні. Вона дозволяє видаляти вм’ятини на кузові автомобіля без фарбування деталей за умови, що на цьому місці не постраждало лакофарбове покриття. Є можливість видалити вм’ятини як малі, так і дуже великі. У 70% випадків (якщо фарба не пошкоджена) вм’ятин можна позбутись, якщо правильно використовувати технології ремонту і необхідний інструмент. Ця операція проводиться двома основними способами:

    • Зсередини спеціальним інструментом. В цьому випадку інструментом проводять натискання з внутрішньої сторони деталі видавлюючи вм’ятину назовні.
    • Ззовні клейовою системою. У ділянці вм’ятини на спеціальний клей приклеюється кліпса, за яку майстри витягають вм’ятину. Найчастіше використовують перший спосіб, а другий застосовують в основному в складно доступних для звичайного інструмента місцях.
    • Ззовні магнітним індуктором. Під дією спеціального пристрою (магнітного індуктора) метал в зоні вм’ятини набирає свого першочергового вигляду. Такий спосіб дозволяє у за дуже короткий час відремонтувати поверхню з великою кількістю негострих вм’ятин (наприклад, після граду).

pdr_lviv_1В результаті цих дій дефект зникає буквально на очах, автомобіль набуває первісного вигляду. Деталі залишаються пофарбованими за заводською технологією, а витрати за часом і за вартістю, як правило, нижче витрат на рихтування з наступним фарбуванням. Це дозволяє заощаджувати час і гроші на ремонт.

Переваги технології видалення вм’ятин без фарбування

1) Деталь не фарбується. Однією з найважливіших переваг є те, що після усунення вм’ятини деталь не перефарбовується.

2) Час ремонту. Ремонт PDR може займати значно менше часу, ніж класичний спосіб відновлення пошкодженої деталі, а саме, , в залежності від складності пошкодження, триває від 5 хвилин до 8 годин роботи, в окремих випадках – довше. Фарбування однієї деталі в середньому триває 1-3 дні.

3) Вартість ремонту. Ремонт за PDR технологією коштує менше, ніж рихтування та фарбування деталей, і в рідкісних випадках може дорівнювати, або перевищувати номінальну вартість класичного ремонту.

4) Деталь не розбирається. Здебільшого пошкоджена деталь не підлягає розбиранню. Використовуваний інструмент дозволяє здійснювати доступ до ушкоджених ділянок через, здавалося б, неймовірні місця..

5) Автомобіль не має обмежень в експлуатації. Після класичного ремонту-фарбування необхідно 2 місяці обслуговувати авто в ощадливому режимі, оскільки  фарба свіжа і недостатньо тверда, зокрема потрібно акуратно мити авто, протирати його і т.д. На противагу – після PDR немає ніяких обмежень у використанні авто.

Запишіться онлайн та отримайте знижку від 5%!

Вартість послуги

видалення вм'ятин у Львові після градуВ залежності від ступеня пошкодження і обсягу роботи вартість роботи майстра може становити від 50-100 гривень за градову вм’ятину і від 1000 грн. за вм’ятини на великій площі. В основному усунення вм’ятини середнього розміру оцінюються в 300-600грн.

Дуже рідко, у випадку, якщо вм’ятина складна і вимагає багато роботи, її усунення може коштувати понад 1000 грн.

При наявності великої кількості вм’ятин, наприклад від граду, надається знижка.

Коли не рекомендується проводити видалення вм’ятин?

При пошкодженні на лакофарбовому покритті, якщо на ньому є сколи або глибокі подряпини.

Найскладнішими є “гострі вм’ятини”. Вони можуть бути і невеликі, але дуже складні у видаленні.

Не рекомендується застосовувати технологію PDR на деталях, які раніше були фарбовані. Покриття у них вже не заводське, під деформацією може бути шпаклівка, яка ймовірно трісне.

Дізнайтеся деталі та час, коли ви можете записати на видалення вм’ятин без фарбування на Бош Авто Сервіс “112 Україна” за телефоном – (067) 224-42-48 або напишіть нам онлайн: www.boschservice.lviv.ua/online